Türkisches Bad

Peeling und Schaummassage reinigen die abgestorbene Haut und öffnen die Poren. Auf diese Weise wird der Effekt der Nachsorge auf den Körper erhöht. Das Peeling wird mit einem Beutel auf den gesamten Körper aufgetragen, gefolgt von einer Seifenschaummassage. Der Körper wird durch Spülen fertiggestellt.

HİZMETLERİMİZ

KESE-KÖPÜK

Uygulama süresi: 30 dk

Geleneksel Türk hamamının buğulu atmosferinde, ısı ve buharla toksinlerden arınırsınız. Kese uygulaması, cildinizi ölü hücrelerden arındırarak enerjinizi yeniler. Teniniz, bu derinlemesine temizlikle yenilenir ve canlanır. Bronzluğunuz daha uzun süre kalıcı olur.
Kesenin ardından vücudu kaplayan sabun balonlarının patlaması ise doğal bir masaj etkisi yaratır. Köpükle yıkanmanın ardından hissedilen ferahlık ve temizlik hissi eşsiz bir arınma yaşatır.

BİTKİSEL KESE UYGULAMASI

Terapi süresi: 30 dk

Geleneksel Türk Hamamında ipek keselerin içine doldurulmuş lavanta, kekik ve papatya bitkileriyle tüm vücuda baskılı masaj hareketleri yapılır. Bitkilerin rahatlatıcı etkisi cildinizin derinliklerine kadar nüfuz eder.

KRİSTAL PEELING

Terapi süresi: 30 dk

Kristal Peeling, kristalize hale getirilmiş deniz tuzu ve cilt tipine uygun doğal aroma yağı karışımıyla yüz harici tüm vücuda, akıcı masaj hareketleriyle uygulanmaktadır. Kristal peelingin dinlendirici ve mineral destekleyici etkisi tam bir rahatlama sağlamaktadır.

Kese Köpük Masaj Uygulama Süresi: 30 dkKöpük Masaj Uygulama Süresi: 30 dkBitkisel Kese Uygulama Süresi: 30 dkÇamur Masajı Uygulama Süresi: 30 dkKahve Peeling Uygulama Süresi: 30 dkKristal Peeling Uygulama Süresi: 30 dk

UNSER SERVICE

Unsere Webseite verwendet Cookies, um Ihnen ein besseres Erlebnis bieten zu können. Klicken Sie hier für weitere Informationen über Datenschutz, Vertraulichkeit und Cookies.