Relax Turkish Bath

Hamam ve dinlenme keyfini bir arada bulabileceğiniz otantik Relax Türk Hamamında farklı bir deneyime hazır olun. Arındırıcı kese, rahatlatıcı köpük masajı ve canlandırıcı uygulamalardan oluşan geleneksel hamam keyfinin tadını çıkarın.

HİZMETLERİMİZ

KESE-KÖPÜK

Uygulama süresi: 30 dk

Geleneksel Türk hamamının buğulu atmosferinde, ısı ve buharla toksinlerden arınırsınız. Kese uygulaması, cildinizi ölü hücrelerden arındırarak enerjinizi yeniler. Teniniz, bu derinlemesine temizlikle yenilenir ve canlanır. Bronzluğunuz daha uzun süre kalıcı olur.
Kesenin ardından vücudu kaplayan sabun balonlarının patlaması ise doğal bir masaj etkisi yaratır. Köpükle yıkanmanın ardından hissedilen ferahlık ve temizlik hissi eşsiz bir arınma yaşatır.

BİTKİSEL KESE UYGULAMASI

Terapi süresi: 30 dk

Geleneksel Türk Hamamında ipek keselerin içine doldurulmuş lavanta, kekik ve papatya bitkileriyle tüm vücuda baskılı masaj hareketleri yapılır. Bitkilerin rahatlatıcı etkisi cildinizin derinliklerine kadar nüfuz eder.

KRİSTAL PEELING

Terapi süresi: 30 dk

Kristal Peeling, kristalize hale getirilmiş deniz tuzu ve cilt tipine uygun doğal aroma yağı karışımıyla yüz harici tüm vücuda, akıcı masaj hareketleriyle uygulanmaktadır. Kristal peelingin dinlendirici ve mineral destekleyici etkisi tam bir rahatlama sağlamaktadır.

Kese Köpük Masaj Uygulama Süresi: 30 dkKöpük Masaj Uygulama Süresi: 30 dkBitkisel Kese Uygulama Süresi: 30 dkÇamur Masajı Uygulama Süresi: 30 dkKahve Peeling Uygulama Süresi: 30 dkKristal Peeling Uygulama Süresi: 30 dk

OUR SERVICES